Pohrejte si s pozadím stránky...
  • ÚVOD
  • SLUŽBY
  • FOTOGALERIE
  • REFERENCE
  • MINIBLOG
  • KONTAKT
trans

Vyjímečné a atraktivní www stránky, které se budou líbit Vašim zákazníkům. Zajišťuji kompletní servis na vlastním redakčním systému WEBBOSS, který dostanete v ceně projektu ZDARMA!
transp
Více informací

Úspěšné stránky potřebují i kvalitní grafiku. Nejen pro webové stránky vytvářím Loga, Grafické návrhy, Letáky, Vizitky, Oznámení, Katalogy, Prospekty, Billboardy, Vizualizace apod.
transp
Více informací

Kvalitní fotografie je bezesporu jednou z nejdůležitějších částí prezentace www stránek. Nafotím Vám interiéry i exteriéry a v neposlední řadě i produktovou fotografii.
transp
Více informací

Naprogramuji pro Vaše stránky nové moduly podle Vašich požadavků. Dotazníky, formuláře apod. Zapracuji Vaši agendu do databáze, která bude použitelná pro internet.
transp
Více informací

trans

WEBBOSS.cz
Dušan Sedlačík
5. května 2203
544 01, Dvůr Králové nad Labem
Sedlacik@webboss.cz
Tel.: 737 067 863 - od 14:00 hodin

SITEMAP
Spuštění nového webu WEBBOSS.cz
6. Září 2010 - spouštím novou verzi stránek www.webboss.cz

Přibližně po měsíci intenzivní práce spouštím své nové webové stránky!
 
Zajímavostí tohoto webu je průhlednost, vyzkoušejte si změnu obrázku v pozadí. (tlačítko na změnu pozadí naleznete nahoře vpravo) Cílem bylo ukázat možnosti současného webu.
 
             

Stránky využívají můj vlastní redakční systém WEBBOSS, který umožňuje vytvářet a upravovat obsah stránek. Dále jsou součástí stránek články a pokročilá fotogalerie.

Fotogalerie umožňuje nahrávat fotografie přímo z Vašeho počítače nebo hromadně pomocí FTP. Fotografie se automaticky zmenší a zařadí do databáze. Vše pak můžete seskupovat pomocí zařazení do kategorie, nebo klíčových slov. Název fotografe, a popis pak poslouží k jednoduchému vyhledávání teď nebo kdykoliv v budoucnu.

Fotogalerii si můžete, prohlédnou a vyzkoušet zde. Pro začátek jsem do ní nahrál téměř 1000 fotografií.©Webboss.cz - Vytvořeno: 6.9.2010
15063 Zobrazení

Rozbalit Klíčová slova...
WebDesignWebBossTvorbaStránekVýroba
Rozbalit Kategorie...
• WEBBOSS •


Rozbalit Zde můžete napsat vlastní komentář...

 

trans

trans
trans
Základní šedá - tmavší Základní šedá - světlejší Základní barevná - tmavší Základní barevná - světlejší Physalis - tmavší Physalis - světlejší Proutí - tmavší Proutí - světlejší Slunečnice - tmavší Slunečnice - světlejší Mraky - tmavší Mraky - světlejší Káva - tmavší Káva - světlejší Podvečer - tmavší Podvečer - světlejší