Pohrejte si s pozadím stránky...
 • ÚVOD
 • SLUŽBY
 • FOTOGALERIE
 • REFERENCE
 • MINIBLOG
 • KONTAKT
trans

Vyjímečné a atraktivní www stránky, které se budou líbit Vašim zákazníkům. Zajišťuji kompletní servis na vlastním redakčním systému WEBBOSS, který dostanete v ceně projektu ZDARMA!
transp
Více informací

Úspěšné stránky potřebují i kvalitní grafiku. Nejen pro webové stránky vytvářím Loga, Grafické návrhy, Letáky, Vizitky, Oznámení, Katalogy, Prospekty, Billboardy, Vizualizace apod.
transp
Více informací

Kvalitní fotografie je bezesporu jednou z nejdůležitějších částí prezentace www stránek. Nafotím Vám interiéry i exteriéry a v neposlední řadě i produktovou fotografii.
transp
Více informací

Naprogramuji pro Vaše stránky nové moduly podle Vašich požadavků. Dotazníky, formuláře apod. Zapracuji Vaši agendu do databáze, která bude použitelná pro internet.
transp
Více informací

trans

WEBBOSS.cz
Dušan Sedlačík
5. května 2203
544 01, Dvůr Králové nad Labem
Sedlacik@webboss.cz
Tel.: 737 067 863 - od 14:00 hodin

SITEMAP
Programování, ASP, databáze
 
Popis programování mnohým lidem nic neříká, proto použiji několik příkladů na kterých bude zřejmé co Vám další programování může přinést.
 
Nové komponenty pro Vaše stránky,...
 
Většina nejvíce používaných komponent je již v aplikaci WEBBOSS začleněna. Často však vzniká potřeba tvorby nových formulářů, dotazníků, automatických emailů, databázových FEEdů apod. Tyto požadavky jsou natolik různorodé, že je nutné vytvářet individuální řešení. 
 
Programování aplikací pro INTRANET,...
 
Moje aplikace se dají zprovoznit na systémech Windows, stačí Vám tedy Windows XP a novější. Webové stránky mohou plnit i jiné funkce než klasický web. Aplikace napsané pro INTRANET jsou většinou aplikace pro vnitřní použití ve firmě nebo společnosti. Výhodou je přístupnost kdekoliv na vnitřní síti, kde postačí libovolný internetový prohlížeč.
 
Uvedu několik příkladů využití:
 • Správa zakázek
 • Systém kalkulací
 • Projektová dokumentace
 • Archivy dokumentu a fotografií
 • Sklady a přehledy
 • Pracovní rozvrhy, plánovače
 • Cokoliv co Vám pomůže automaticky zpracovávat informace
Programování pro grafické aplikace (VB script),...
 
Využití programování pro grafické aplikace přináší velkou výhodu firmám, nebo společnostem, které pravidelně tisknou a potřebují snížit náklady na sazbu. Sazba rozsáhlého katalogu s obrázky a texty stojí velké peníze a proto investice do aplikace přináší spousty výhod.
 
V praxi stačí správně naprogramovat aplikaci, která veškeré informace nutné k sazbě vytahá z databáze a naimportuje do grafického programu. Výsledek je téměř neuvěřitelný. Práce na které by pracoval tým lidí jeden měsíc je hotová za několik minut a to i u dokumentů nebo katalogů které mají stovky stránek. Navíc nedochází k chybám a překlepům vzniklých při klasické sazbě.
Pro firmy které často tisknou, je toto využití ideální, lze tak jednoduše vytvářek aktualizované ceníky, katalogy a jiné tiskoviny, kde dochází k aktualizacím ceny a podobných informací.

 

trans

trans
trans
Základní šedá - tmavší Základní šedá - světlejší Základní barevná - tmavší Základní barevná - světlejší Physalis - tmavší Physalis - světlejší Proutí - tmavší Proutí - světlejší Slunečnice - tmavší Slunečnice - světlejší Mraky - tmavší Mraky - světlejší Káva - tmavší Káva - světlejší Podvečer - tmavší Podvečer - světlejší