Pohrejte si s pozadím stránky...
  • ÚVOD
  • SLUŽBY
  • FOTOGALERIE
  • REFERENCE
  • MINIBLOG
  • KONTAKT
trans

Vyjímečné a atraktivní www stránky, které se budou líbit Vašim zákazníkům. Zajišťuji kompletní servis na vlastním redakčním systému WEBBOSS, který dostanete v ceně projektu ZDARMA!
transp
Více informací

Úspěšné stránky potřebují i kvalitní grafiku. Nejen pro webové stránky vytvářím Loga, Grafické návrhy, Letáky, Vizitky, Oznámení, Katalogy, Prospekty, Billboardy, Vizualizace apod.
transp
Více informací

Kvalitní fotografie je bezesporu jednou z nejdůležitějších částí prezentace www stránek. Nafotím Vám interiéry i exteriéry a v neposlední řadě i produktovou fotografii.
transp
Více informací

Naprogramuji pro Vaše stránky nové moduly podle Vašich požadavků. Dotazníky, formuláře apod. Zapracuji Vaši agendu do databáze, která bude použitelná pro internet.
transp
Více informací

trans

WEBBOSS.cz
Dušan Sedlačík
5. května 2203
544 01, Dvůr Králové nad Labem
Sedlacik@webboss.cz
Tel.: 737 067 863 - od 14:00 hodin

SITEMAP
Tvorba webových stránek a WebDesign
 

V dnešní době jsou webové stránky nedílnou součástí každé moderní firmy či společnosti. V závislosti na Vašich požadavcích je možné připravit jednoduchou prezentaci se základními informacemi o firmě, nebo Vám vytvořím rozsáhlejší propracovaný web s redakčním systémem, kterým můžete web nadále rozšiřovat a upravovat.

Zákazníkům, kteří potřebují prodejní řešení, nabízím vlastní e-shop který je možné napojit na Vaše účetní systémy. Příjem objednávek, nových zákazníků, aktualizace ceníků a skladů pak probíhá naprosto automaticky.

Postup při tvorbě webových stránek:
Navrhnul jsem jednoduchý a efektivní postup pro tvorbu webových stránek….
 

STANOVENÍ CÍLŮ STRÁNEK
Před samotnou realizací webových stránek, je potřeba si jednoznačně stanovit cíle Vašeho řešení. Důvodů pro tvorbu nových stránek nebo redesigmu, může být více. Například samotná prezentace Vaší firmy nebo společnosti na internetu, propagaci značky, zlepšení komunikace se zákazníky a partnery, zvyšování návštěvnosti, zveřejňování důležitých informací apod.
 

NÁVRH ŘEŠENÍ A REALIZACE
Po stanovení cílů přichází to nejdůležitější, vytvoření řešení, které povede ke splnění Vašich cílů. Po důkladné analýze Vám navrhnu a popíšu řešení, které převedu do zjednodušené webové podoby s funkčními prvky. Tento krok umožní pokračovat ve vytváření obsahu a plnění stránek texty, nezávisle na tvorbě Webdesignu a grafiky.
Při tvorbě Webdesignu, kladu důraz na čistý, přehledný vzhled stránek. Kvalitní Webdesign dokáže upoutat návštěvníky webu a zvýší jeho důvěryhodnost. Návrh kvalitního webdesignu je v dnešní době tou nejdůležitější částí webové prezentace.
 

DOKONČENÍ, TESTOVÁNÍ A SPUŠTĚNÍ WEBU
Po dokončení a schválení Webdesignu, propojím obsah stránek se vzhledem a vystavím web k závěrečnému dokončení. V dalších krocích se sjednocuje vzhled textů a grafiky, dokončuje se obsah a probíhá testování. Po závěrečném schválení ze strany zákazníka jsou webové stránky vystaveny do ostrého provozu na internet.

Nejčastější dotazy k realizaci a tvorbě webových stránek:

KDE BUDOU MOJE STRÁNKY ULOŽENÉ A JAK SI ZAJISTIT DOMÉNU?

Místu kde Vaše stránky poběží, se říká WebHosting. Legislativu spojenou se zřízením Webhostingu a domény mohu zajistit za Vás. Dostupnost názvu domény si můžete ověřit například zde.

JAK JE NÁROČNÉ NAUČIT SE STRÁNKY OBSLUHOVAT?

Vše je koncipováno tak, aby obsluhu zvládnul každý, kdo má základní znalosti s kancelářskými programy jako je například Microsoft Office. Struktura webu je vždy hotová a v praxi stačí jen přidávat nové stránky, případně editovat stránky stávající. 

 

trans

trans
trans
Základní šedá - tmavší Základní šedá - světlejší Základní barevná - tmavší Základní barevná - světlejší Physalis - tmavší Physalis - světlejší Proutí - tmavší Proutí - světlejší Slunečnice - tmavší Slunečnice - světlejší Mraky - tmavší Mraky - světlejší Káva - tmavší Káva - světlejší Podvečer - tmavší Podvečer - světlejší