Pohrejte si s pozadím stránky...
  • ÚVOD
  • SLUŽBY
  • FOTOGALERIE
  • REFERENCE
  • MINIBLOG
  • KONTAKT
trans
trans

WEBBOSS.cz
Dušan Sedlačík
5. května 2203
544 01, Dvůr Králové nad Labem
Sedlacik@webboss.cz
Tel.: 737 067 863 - od 14:00 hodin

SITEMAP

Informace o fotogalerii

Moje fotogalerie je inspirovaná komunitním webem pro sdílení fotografií Flickr.

Adresa je www.flickr.com doporučuji také navštívit tento odkaz na tzv. FLICKR EXPORE.
EXPLORE je 500 nejlepších fotografií z celého světa toho dne. Dají se tam nalézt velmi zajímavé fotografie.

Základem je jednoduchá filosofie ukládání informací o fotografii včetně

NÁZVU, POPISU, KLÍČOVÝCH SLOV, KATEGORIE, DATUM VLOŽENÍ

Fotografie se dají nahrát velmi pohodlně, buď přímo jako soubor nahraný z Vašeho počítače, nebo můžete nahrát větší množství fotografií pomocí FTP. Obrázky se pak automaticky nahrají do fotogalerie a uloží se do databáze.
Při ukládání se také automaticky zmenší do několika standartizovaných velikostí a dojde k jejich jemnému softwérovému zaostření s možností vložení vodoznaku.

Větší množství fotografií, které se týkají jedné události se dají seskupovat pomocí klíčových slov. Pokud připíšete do klíčových slov například "Dovolená 2010" a při vyhhledávání ve fotogalerii pak rychle a snadno naleznete to co hledáte.

Stačí popisovat fotografie při jejich ukládání a sjednotit jejich výběr pomocí kličových slov nebo kategorie. Jakékoliv slovo uvedené při popisování fotografie bude možné jednoduše kdykoliv vyhledat.

Fotografie se také velmi pohodlně popisují a upravují, do kategorií se principielně zařazovat nemusí, ale poumůže to při třídění velkého množství fotografií.

Fotogalerii budu nadále vylepšovat a po dokončení finální verze ji zakomponuji do redakčního systému WEBBOSS.

VSTUP DO FOTOGALERIE ZDE.

 

trans

trans
trans
Základní šedá - tmavší Základní šedá - světlejší Základní barevná - tmavší Základní barevná - světlejší Physalis - tmavší Physalis - světlejší Proutí - tmavší Proutí - světlejší Slunečnice - tmavší Slunečnice - světlejší Mraky - tmavší Mraky - světlejší Káva - tmavší Káva - světlejší Podvečer - tmavší Podvečer - světlejší