IT - služby

Správa počítačů a sítí

Porouchal se Vám počítač? Nebo Vás zlobí síť?

Provádíme správu počítačů a sítí především pro firmy, ale také pro jednotlivce. Snažíme se, aby vaše počítače fungovaly bez problémů, a důkladnou péčí předcházíme vzniku problémů. Počítače je potřeba průběžně udržovat v dobré kondici, aby se předcházelo potížím a zabránilo se ztrátě dat či komponent počítače. Nakonfigurujeme Vám poštovní klienty, nainstalujeme Vám software a drivery pro bezproblémový chod. Problémy řešíme jak osobní návštěvou, tak vzdálenou správou, nemusíte nikam jezdit, stačí zatelefonovat.

Starosti nechte na Nás, ať se můžete věnovat důležitějším věcem. Budete mít jistotu, že Vás počítače nezradí v tu nejdůležitější chvíli.

Zálohování

Zálohujte Vaše data, nikdy toho nebudete litovat, ...

Z naší praxe víme, že se často nezálohuje vůbec. Pokud přijdete o rodinné fotografie, účetnictví, nebo dokonce drahocenná firemní data, může Vám to velmi ublížit.
Nabízíme zálohování Vašich dat na běžná média, ale i zálohování do Claudu. Zhodnotíme Vaši potřebu zálohování a vytvoříme pro Vás plně automatické řešení.

Obnova dat z Vašich médií

Poškodil se Vám disk, nebo paměťová karta? Vše nechte jak je a obraťe se na nás. Především Vaše disky neformátujte!

Data jsou na disku stále uložena, pouze se neadají načíst. Vaše disky odborně prověříme, a zjistíme, o jakou závadu se jedná. Následně provedeme obnovu Vašich dat a zrekonstruujeme disk.

Optimalizace PC

Máte pomalý počítač? Už to prostě není to, co dříve?

Ve většině případů, stačí počítač zoptimalizovat a výkon Vašeho PC se rapidně zvýší. Vymažeme nepotřebný software, zoptimalizujeme využití paměti a srovnáme soubory na disku tak, aby se načítaly rychleji. Spolu s další údržbou můžete ušetřit, namísto nákupu nového počítače.

Odvirování

Zlobí Vám počítač? Vše se načítá pomalu a máte podezření na viry nebo malware?

Stalo se to už asi každému, do počítače se Vám dostala havěť. Většina dnešních antivirů se o problémy postará, ale realita je taková, že výrobci virů jsou vždy o několik kroků napřed. Ne každý antivirus odhalí problémy včas. Může se jedna jak o zneužití Vašeho počítače pro nekalou činnost, někdo Vám prostě ukradne data, nebo sleduje Vaši činnost.
Provedeme kontrolu Vašich disků, a to hned několika antivirovými programy. Zhodnotíme stav zabezpečení, opravíme bezpečnostní záplaty a uvedeme vše do perfektního stavu.

Konzultace

Potřebujete poradit s počítačem? Nebo nakoupit nový software a nevíte si s tím rady? Pomůžeme Vám, můžete ušetřit i desetitisíce korun.

Zhodnotíme Vaše požadavky, a navrhneme Vám řešení. V případě nákupu software Vám doporučíme optimální řešení a ukážeme Vám jaký software je v daném segmentu k dispozici.
Můžete nás kontaktovat i s konzultacemi pro nákup počítačů, tiskáren a jiného hardware. Rádi Vám poradíme, aby Vaše náklady na nákup byly přijatelné.

Školení

Microsoft Office, Adobe Photoshop, CorelDraw,..

Školení probíhá vzdáleně nebo osobně, vše Vám můžeme předvést přímo na Vašem počítači. Zhodnotíme Vaše požadavky a v několika krocích Vás naučíme používat daný software pro Vaše využití. Pro vzdálené připojení využíváme program TeamViewer. Kontaktujte nás.